Postępowanie kwalifikacyjne na Zarząd Fabryki Kotłów "SEFAKO" S.A.

Działając na podstawie § 13 ust. 1 Statutu Fabryki Kotłów „SEFAKO” S.A. („Spółka”), w związku z upływem kadencji, Rada Nadzorcza Fabryki Kotłów „SEFAKO” S.A. ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego
na stanowiska:

  1. Prezes Zarządu;
  2. Wiceprezes Zarządu ds. operacyjnych;
  3. Wiceprezes Zarządu ds. handlu i rozwoju;

Termin składania ofert do dnia 7 czerwca 2019 r. do godziny 12.00.

Szczegółowe informacje w załączniku

STANOWISKO: SPAWACZ

Opis stanowiska:

Spawanie elementów ciśnieniowych i nieciśnieniowych ze stali węglowej i stopowej przy wykorzystaniu metod manualnych tj. TIG(141), MAG(135), E(111)

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze UDT lub TÜV w zakresie metod TIG, MAG, E;
  • co najmniej rok doświadczenia w pracy na obiektach przemysłowych (hala produkcyjna);
  • umiejętność czytania dokumentacji spawalniczej (instrukcje WPS);
  • umiejętność czytania rysunku technicznego w stopniu roboczym jest traktowana jako dodatkowy atut kandydata;
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na wysokości powyżej 3 metrów;
  • obligatoryjnie wykonanie próby przedprodukcyjnej spawania złącza celem potwierdzenia umiejętności kandydata i zaszeregowania w grupie kwalifikacyjnej.

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zakwaterowanie w miejscu pracy;
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe i motywacyjne, zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności kandydata;
  • benefity – uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym.